спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92241503 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| височина | 43,9 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 5,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2415 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002415
|
|
TEXTAR 98200241501
|
|
MERCEDES-BENZ 4154200101
|
|
MERCEDES-BENZ A4154200101
|
|
A.B.S. 18155
|
|
APEC braking DSK2900
|
|
ATE 24012202701
|
|
BENDIX 562636BC
|
|
BOSCH 0986479556
|
|
BOSCH 986479556
|
|
CAR 1421688
|
|
COMLINE ADC1597V
|
|
DELPHI BG4459
36.9 €
-20%
29.52 €
|
|
FEBI BILSTEIN 39477
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
FERODO DDF1978
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
FERODO DDF19781
|
|
GALFER B1G22202701
|
|
HELLA PAGID 355118491
|
|
HELLA PAGID 8DD355118491
|
|
JURID 562636JC
|
|
LPR R1058V
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
MINTEX MDC2384
|
|
NATIONAL NBD1714
|
|
NK 203992
|
|
NK 313992
|
|
OPTIMAL BS9064
|
|
PAGID 55415
|
|
PAGID 55415PRO
|
|
REMSA 6147410
|
|
ROADHOUSE 6147410
|
|
sbs 1815203992
|
|
TRW DF6186
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
ZIMMERMANN 470244120
|
|
DACIA 402061200R
|
|
RENAULT 402061200R
|
|
RENAULT 402067016R
|
|
RENAULT 7701210081
|
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 60 коня | |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 87 коня | бензин |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 87 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Dacia LODGY | 83 коня | бензин |
| Dacia LODGY | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 106 коня | Бензин/Етанол |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 98 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 115 коня | бензин |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 115 коня | бензин |
| Renault ZOE | 88 коня | |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 75 коня | дизел |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 90 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Mixto (415) | 90 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 75 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 90 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 75 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 90 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 115 коня | бензин |
| Dacia DOKKER | 83 коня | бензин |
| Dacia LODGY | 115 коня | бензин |
| Dacia LODGY | 107 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 106 коня | дизел |
| Dacia DOKKER Express | 83 коня | бензин |
| Dacia DOKKER Express | 75 коня | дизел |
| Dacia DOKKER Express | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault CAPTUR | 90 коня | бензин |
| Dacia DOKKER Express | 114 коня | бензин |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 114 коня | бензин |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 110 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Mixto (415) | 110 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 110 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 114 коня | бензин |
| Dacia DOKKER | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LODGY | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DOKKER Express | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 102 коня | бензин |
| Dacia DOKKER Express | 102 коня | бензин |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 60 коня | |
| Dacia DOKKER | 102 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DOKKER Express | 102 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DOKKER Express | 116 коня | бензин |
