спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4647C |
| диаметър | 256 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 36,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2946
|
|
ATE 24012202811
|
|
ATE 24O122O2811
|
|
BOSCH 0986479776
|
|
MINTEX MDC2364
|
|
NK 3147157
|
|
TRW DF6252
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
SEAT 1S0615301
|
|
SEAT 1SO6153O1
|
|
SKODA 1S0615301
|
|
SKODA 1SO6153O1
|
|
VW 1S0615301
|
|
VW 1SO6153O1
|
| Volkswagen UP | 60 коня | бензин |
| Volkswagen UP | 75 коня | бензин |
| Seat Mii (KF1_) | 60 коня | бензин |
| Seat Mii (KF1_) | 75 коня | бензин |
| Skoda CITIGO | 60 коня | бензин |
| Skoda CITIGO | 75 коня | бензин |
| Volkswagen UP | 68 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Seat Mii (KF1_) | 68 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Skoda CITIGO | 68 коня | компресиран природен газ (метан) |
| Volkswagen UP | 82 коня |
