спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4668C |
| диаметър | 294 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 45,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18148
|
|
APEC braking DSK2996
|
|
ATE 24012202711
|
|
ATE 24O122O2711
|
|
BOSCH 0986479725
|
|
TRW DF6136
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
MINI 34119804828
|
|
MINI 34119811537
|
|
MINI 341198O4828
|
| Mini MINI Roadster (R59) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 163 коня | бензин |
| Ford TAUNUS 12M | 38 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 211 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
