спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9004 |
| диаметър | 356 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 34 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 62 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2461
|
|
ATE 24013601041
|
|
ATE 24O136O1O41
|
|
BOSCH 0986479349
|
|
BOSCH O986479349
|
|
Brake ENGINEERING DI9556474
|
|
Brake ENGINEERING DI956474
|
|
Brake ENGINEERING DI956474S
|
|
BREMBO 09A54211
|
|
BREMBO O9A54211
|
|
CAR 142075
|
|
CAR 142O75
|
|
FEBI BILSTEIN 24801
79.51 €
-20%
63.61 €
|
|
FEBI BILSTEIN 248O1
|
|
FERODO DDF1584
90.35 €
-20%
72.28 €
|
|
fri.tech. DF997
|
|
HP (ZEBRA) 58235
|
|
JURATEK BMW146
|
|
KAWE 38568
|
|
MEYLE 3155213070
|
|
MEYLE 3155213O7O
|
|
MINTEX MDC1765
|
|
NATIONAL NBD1375
|
|
OPTIMAL BS7622
|
|
PILENGA V804
|
|
PILENGA V8O4
|
|
SWAG 20924801
|
|
SWAG 2O9248O1
|
|
TRUSTING DF997
|
|
TRW DF4701
|
|
TRW DF47O1
|
|
TRW DF6001S
143.67 €
-20%
114.94 €
|
|
TRW DF6OO1S
|
|
BMW 34116756847
|
| BMW X5 (E53) | 347 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 360 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
