спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 24801 |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 356 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 13,810 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17437
|
|
A.B.S. 17437OE
|
|
ABE C3B039ABE
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
AP 25165V
|
|
APEC braking DSK2461
|
|
ATE 24013601041
|
|
ATE 24113601041
|
|
BORG & BECK BBD5770S
|
|
BOSCH 0986479349
|
|
BOSCH 0986AB5939
|
|
BOSCH 0986AB6414
|
|
BOSCH F026A06286
|
|
Brake ENGINEERING DI956474S
|
|
BRECO BV8775
|
|
BREMBO 09A54211
|
|
BREMSI DBB584V
|
|
BSF 11468V
|
|
CAR 142075
|
|
CAR HPD075
|
|
CIFAM 8001724C
|
|
COMLINE ADC1740V
|
|
DELPHI BG9004
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
E.T.F. 195684
|
|
EUROBRAKE 5815201584
|
|
FENOX TB219033
|
|
FERODO DDF1584
90.35 €
-20%
72.28 €
|
|
FERODO DDF15841
|
|
FERODO DDF1584C
177.04 €
-20%
141.63 €
|
|
FERODO DDF1584C1
|
|
FREMAX BD5684
|
|
fri.tech. BD0997
|
|
FTE BS7352
|
|
FTE BS7352B
|
|
GIRLING 6060015
|
|
HELLA 8DD355112671
|
|
HELLA 8DD355112681
|
|
HELLA 8DD355121361
|
|
HELLA 8DD355122812
|
|
HELLA PAGID 8DD355112671
|
|
HELLA PAGID 8DD355112681
|
|
HELLA PAGID 8DD355121361
|
|
HELLA PAGID 8DD355122812
|
|
ICER 78BD56841
|
|
JP GROUP 1463102100
|
|
JP GROUP 1463102109
|
|
JURATEK BMW146
|
|
KAWE 38568
|
|
KAWE 6107910
|
|
LEMFÖRDER 3080701
|
|
LPR B2020V
|
|
MASTER-SPORT 24013601041SETMS
|
|
MAXTECH 8730500000
|
|
MAXTECH 8730506060
|
|
MAXTECH 8730506880
|
|
MAXTECH 8730506980
|
|
METELLI 231724C
|
|
MEYLE 3155213070
|
|
MEYLE 3155213070PD
|
|
MGA D1875
|
|
MINTEX MDC1765
|
|
MOTAQUIP LVBD1508
|
|
NATIONAL NBD1375
|
|
NK 201584
|
|
NK 311584
|
|
OPTIMAL BS7622
|
|
PAGID 54462
|
|
PILENGA V804
|
|
PROTECHNIC PRD2482
|
|
QH Benelux 58235
|
|
QH Talbros BDC5534
|
|
QUINTON HAZELL BDC5534
|
|
R BRAKE 78RBD15684
|
|
REMSA 6107910
|
|
ROADHOUSE 6107910
|
|
ROTINGER RT20332
|
|
ROTINGER RT20332T5
|
|
sbs 1815201584
87.61 €
-0%
87.61 €
|
|
sbs 1815311584
|
|
STELLOX 1025186SX
|
|
SWAG 20924801
|
|
TEXTAR 92146200
114.45 €
-20%
91.56 €
|
|
TEXTAR 92146203
126.49 €
-20%
101.2 €
|
|
TOPRAN 501231
|
|
TRISCAN 812011194
|
|
TRISCAN 812011194C
|
|
TRUSTING DF997
|
|
TRW DF6001S
143.67 €
-20%
114.94 €
|
|
VAICO V2080063
|
|
VAN HECK RS9796
|
|
WOKING D6107910
|
|
ZIMMERMANN 150344220
|
|
BMW 34116756847
|
| BMW X5 (E53) | 347 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 360 коня | бензин |
