спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9007C |
| диаметър | 360 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 62 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17720
|
|
A.B.S. 1772O
|
|
AP 24985
|
|
APEC braking DSK2498
|
|
BLUE PRINT ADJ134304
88.71 €
-20%
70.97 €
|
|
BLUE PRINT ADJ134315
79.73 €
-20%
63.79 €
|
|
BLUE PRINT ADJ1343O4
|
|
BOSCH 0986479578
|
|
BOSCH O986479578
|
|
Brake ENGINEERING DI956391
|
|
Brake ENGINEERING DI956391S
|
|
BREMBO 09887730
|
|
BREMBO 09887731
|
|
BREMBO O9887731
|
|
BREMBO O988773O
|
|
COMLINE ADC1328V
|
|
FERODO DDF1434
65.59 €
-20%
52.47 €
|
|
fri.tech. DF1057
|
|
fri.tech. DF1O57
|
|
GIRLING 6047925
|
|
GIRLING 6O47925
|
|
MINTEX MDC1825
|
|
NATIONAL NBD1480
|
|
NATIONAL NBD148O
|
|
PILENGA V442
|
|
TRUSTING DF1057
|
|
TRUSTING DF1O57
|
|
TRW DF4792S
115.04 €
-20%
92.03 €
|
|
LAND ROVER SDB000621
|
|
LAND ROVER SDB000622
|
|
LAND ROVER SDB000623
|
|
LAND ROVER SDB000624
|
|
LAND ROVER SDBOOO621
|
|
LAND ROVER SDBOOO622
|
|
LAND ROVER SDBOOO623
|
|
LAND ROVER SDBOOO624
|
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 390 коня | бензин |
