спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9033RSC |
| диаметър | 238 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 25 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 74,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2826
|
|
APEC braking DSK2943
|
|
ATE 24010801091
|
|
ATE 24O1O8O1O91
|
|
BENDIX 562366B
|
|
BOSCH 0986479281
|
|
BOSCH O986479281
|
|
BREMBO 08583325
|
|
BREMBO O8583325
|
|
MINTEX MDC1998
|
|
NK 203944
|
|
NK 2O3944
|
|
PILENGA 5759K1
|
|
sbs 1815203944
66.75 €
-0%
66.75 €
|
|
sbs 18152O3944
|
|
TEXTAR 92154100
|
|
TEXTAR 921541OO
|
|
TRW DF6045BS
132.52 €
-20%
106.01 €
|
|
TRW DF6O45BS
|
|
RENAULT 7700805006
|
|
RENAULT 77OO8O5OO6
|
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 64 коня | дизел |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 135 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 88 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 90 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 107 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 109 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 54 коня | дизел |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 80 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 75 коня | бензин |
