спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9062 |
| диаметър | 301 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| брой на дупките | 9 |
| центриращ диаметър | 83 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 59 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 44093
|
|
AP 44O93
|
|
APEC braking DSK2842
|
|
BREMBO 09976210
|
|
BREMBO O997621O
|
|
FERODO FCR329A
130.38 €
-20%
104.3 €
|
|
TRW DF4994S
|
|
IVECO 2996122
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 170 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 170 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 140 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 140 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 170 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 170 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 140 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | компресиран природен газ (метан) |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 170 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 140 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 170 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 140 коня | дизел |
