спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCR329A |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 301 mm |
| височина | 59 mm |
| тегло | 10,72 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| брой на дупките | 9 |
| центриращ диаметър | 83 mm |
| кръг на дупките | 0 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO FCR329A
130.38 €
-20%
104.3 €
|
|
APEC braking DSK2842
|
|
BERAL BCR329A
|
|
Brake ENGINEERING DI956746
|
|
BREMBO 09976210
|
|
BREMBO 09976210
|
|
DELPHI BG9062
179.05 €
-20%
143.24 €
|
|
FEBI BILSTEIN 35336
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
JURATEK FIV124
|
|
JURID 569153J
100.06 €
-20%
80.05 €
|
|
MINTEX MDC1933
|
|
TEXTAR 93177603
|
|
TRW DF4994S
|
|
IVECO 2996122
|
|
IVECO 504121723
|
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV фургон/комби | 176 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY IV самосвал | 176 коня | дизел |
