спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9063 |
| диаметър | 348 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 62 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2600
|
|
APEC braking DSK26OO
|
|
ATE 24013001991
|
|
ATE 24O13OO1991
|
|
BLUE PRINT ADB114302
105.14 €
-20%
84.11 €
|
|
BLUE PRINT ADB1143O2
|
|
BOSCH 0986479436
|
|
BOSCH 0986479436
|
|
BOSCH O986479436
|
|
BOSCH O986479436
|
|
BREMBO 09992211
|
|
BREMBO O9992211
|
|
CAR 1421464
|
|
FERODO DDF1713
263.18 €
-20%
210.54 €
|
|
MINTEX MDC2328
|
|
TRISCAN 812011181
|
|
TRISCAN 812O11181
|
|
TRW DF4853S
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150344820
|
|
ZIMMERMANN 15O34482O
|
|
BMW 34116771986
|
|
BMW 34116793244
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
