спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4853S |
| повърхност | боядисан |
| диаметър | 348 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| височина | 62 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| мярка на резбата | 16,5 |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2600
|
|
ATE 24013001991
|
|
BENDIX 562520BC
|
|
BLUE PRINT ADB114302
105.14 €
-20%
84.11 €
|
|
BORG & BECK BBD5823S
|
|
BOSCH 0986479436
|
|
Brake ENGINEERING DI956592S
|
|
BREMBO 09992211
|
|
CAR 1421464
|
|
CAR HPD1464
|
|
DELPHI BG9063
119.92 €
-20%
95.94 €
|
|
DELPHI BG9063C
82.83 €
-20%
66.26 €
|
|
FERODO DDF1713
263.18 €
-20%
210.54 €
|
|
FERODO DDF1713C
282.56 €
-20%
226.05 €
|
|
FERODO DDF1713C1
|
|
FIRST LINE FBD1811
|
|
FTE BS7245HB
|
|
GIRLING 6048535
|
|
HELLA 8DD355117741
|
|
JURID 562520JC
83.03 €
-20%
66.43 €
|
|
LEMFÖRDER 3586301
|
|
METELLI 231326C
|
|
METZGER 25099V
|
|
MEYLE 3155210005PD
|
|
NK 201587
|
|
NK 311587
|
|
PAGID 54609PRO
|
|
PILENGA V716
|
|
REMSA 6133510
|
|
SWAG 20932261
|
|
TEXTAR 92160903
230.54 €
-20%
184.43 €
|
|
TEXTAR 92160905
129.87 €
-20%
103.89 €
|
|
TRISCAN 812011181
|
|
TRISCAN 812011181C
|
|
TRUSTING DF1338
|
|
VALEO 197178
|
|
VALEO 297178
|
|
ZIMMERMANN 150344820
|
|
ZIMMERMANN 150344852
|
|
BMW 34116771986
|
|
BMW 34116793244
|
|
BMW 34116868938
|
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 485 коня | бензин/ електро |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 555 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 320 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 381 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 258 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 277 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 326 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 245 коня | бензин/ електро |
