спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9064 |
| диаметър | 345 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 78,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2603
|
|
APEC braking DSK26O3
|
|
BLUE PRINT ADB114303
97.66 €
-20%
78.13 €
|
|
BLUE PRINT ADB1143O3
|
|
BOSCH 0986479443
|
|
BOSCH 0986479443
|
|
BOSCH O986479443
|
|
BOSCH O986479443
|
|
BREMBO 09992411
|
|
BREMBO O9992411
|
|
CAR 1421466
|
|
FERODO DDF1716
234.47 €
-20%
187.57 €
|
|
MINTEX MDC2331
|
|
TRISCAN 812011184
|
|
TRISCAN 812O11184
|
|
TRW DF6070S
90.5 €
-20%
72.4 €
|
|
TRW DF6O7OS
|
|
ZIMMERMANN 150345120
|
|
ZIMMERMANN 15O34512O
|
|
BMW 34216771971
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
