спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6070S |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 78,6 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| мярка на резбата | 16,5 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012402161
|
|
BENDIX 562523BC
|
|
BLUE PRINT ADB114303
97.66 €
-20%
78.13 €
|
|
BORG & BECK BBD5825S
|
|
BOSCH 0986479443
|
|
Brake ENGINEERING DI956595
|
|
BREMBO 09992411
|
|
CAR 1421466
|
|
DELPHI BG9064
103.5 €
-20%
82.8 €
|
|
FEBI BILSTEIN 36385
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
FERODO DDF1716
234.47 €
-20%
187.57 €
|
|
FERODO DDF1716C
175.78 €
-20%
140.62 €
|
|
FERODO DDF1716C1
|
|
FTE BS7243HB
|
|
GIRLING 6060705
|
|
HELLA 8DD355117761
|
|
JURID 562523JC
64.58 €
-20%
51.66 €
|
|
LEMFÖRDER 3586401
|
|
METELLI 231041C
|
|
METZGER 25121V
|
|
MEYLE 3155230005PD
|
|
NK 201590
|
|
NK 311590
|
|
PAGID 54612PRO
|
|
PILENGA V719
|
|
REMSA 6133710
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01561
|
|
SWAG 20936385
|
|
TEXTAR 92161203
|
|
TEXTAR 92161205
|
|
TRISCAN 812011184
|
|
TRISCAN 812011184C
|
|
TRUSTING DF1399
84.79 €
--0%
84.79 €
|
|
VALEO 197180
|
|
ZIMMERMANN 150345120
|
|
ZIMMERMANN 150345152
|
|
BMW 34216771971
|
|
BMW 34216793246
|
| BMW X6 (E71, E72) | 485 коня | бензин/ електро |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 449 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 381 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 381 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 381 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 450 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 381 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин/ електро |
| BMW X6 (F16, F86) | 326 коня | бензин |
