спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9084 |
| диаметър | 316 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 56,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADS74336
60.33 €
-20%
48.26 €
|
|
fri.tech. DF1219
|
|
KAVO PARTS BR8228
|
|
KAVO PARTS BR8228C
|
|
QUINTON HAZELL BDC5646
|
|
TRW DF4930S
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
TRW DF493OS
|
|
SUBARU 26300XA00A
|
|
SUBARU 263OOXAOOA
|
| Subaru TRIBECA (B9) | 250 коня | бензин |
| Subaru TRIBECA (B9) | 245 коня | бензин |
