спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4930S |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 315,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 56,6 mm |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 13 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADS74336
60.33 €
-20%
48.26 €
|
|
BORG & BECK BBD6035S
|
|
CAR 1421487
|
|
DELPHI BG9084
100.32 €
-20%
80.25 €
|
|
fri.tech. DF1219
|
|
GIRLING 6049305
|
|
HELLA 8DD355116361
|
|
JAPANPARTS DI712
|
|
NK 204421
|
|
NK 314421
|
|
PAGID 54992PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC5646
|
|
REMSA 6104110
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01477
|
|
TEXTAR 92199203
|
|
TRISCAN 812068116
|
|
SUBARU 26300XA00A
|
| Subaru TRIBECA (B9) | 250 коня | бензин |
| Subaru TRIBECA (B9) | 245 коня | бензин |
| Subaru TRIBECA (B9) | 258 коня | бензин |
