спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9093C |
| диаметър | 335 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 64,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2214210612
|
|
MERCEDES-BENZ 2214211012
|
|
MERCEDES-BENZ 2214211O12
|
|
MERCEDES-BENZ 221421O612
|
|
MERCEDES-BENZ A2214210612
|
|
MERCEDES-BENZ A2214211012
|
|
MERCEDES-BENZ A2214211O12
|
|
MERCEDES-BENZ A221421O612
|
|
APEC braking DSK2682
|
|
ATE 24013201371
|
|
ATE 24O132O1371
|
|
BOSCH 0986479413
|
|
BOSCH O986479413
|
|
Brake ENGINEERING DI956662
|
|
Brake ENGINEERING DI956662S
|
|
BREMBO 09A73211
|
|
BREMBO O9A73211
|
|
CAR 1421374
|
|
FERODO DDF1769
187.83 €
-20%
150.26 €
|
|
MINTEX MDC1862
|
|
PILENGA V942
|
|
TRW DF6077S
109.93 €
-20%
87.94 €
|
|
TRW DF6O77S
|
|
ZIMMERMANN 400365920
|
|
ZIMMERMANN 4OO36592O
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
