спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6077S |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 335 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 64,5 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| мярка на резбата | 15,2 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2214210612
|
|
MERCEDES-BENZ 2214211012
|
|
MERCEDES-BENZ 2214211712
|
|
MERCEDES-BENZ 221421171207
|
|
MERCEDES-BENZ A2214210612
|
|
MERCEDES-BENZ A2214211012
|
|
MERCEDES-BENZ A2214211712
|
|
MERCEDES-BENZ A221421171207
|
|
A.B.S. 17796
126.23 €
-20%
100.98 €
|
|
ATE 24013201371
|
|
BENDIX 562567BC
|
|
BORG & BECK BBD6049S
|
|
BOSCH 0986479413
|
|
BOSCH 0986AB6142
|
|
Brake ENGINEERING DI956662S
|
|
BREMBO 09A73211
|
|
CAR 1421374
|
|
DELPHI BG9093
129.23 €
-20%
103.39 €
|
|
FEBI BILSTEIN 26407
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
FERODO DDF1769
187.83 €
-20%
150.26 €
|
|
FERODO DDF1769C
155.52 €
-20%
124.41 €
|
|
FERODO DDF1769C1
|
|
FIRST LINE FBD1704
|
|
FTE BS7297
|
|
GIRLING 6060775
|
|
HELLA 8DD355115011
|
|
JURID 562567JC
72.43 €
-20%
57.94 €
|
|
LEMFÖRDER 3084701
|
|
LEMFÖRDER 3587001
|
|
METZGER 6103210
|
|
MEYLE 0155212105
|
|
MEYLE 0155212105PD
|
|
MINTEX MDC1862
|
|
NK 2033119
106.96 €
-20%
85.57 €
|
|
NK 3133119
|
|
PAGID 54719
|
|
PAGID 54719PRO
|
|
PILENGA V942
|
|
QUINTON HAZELL BDC5638
|
|
REMSA 6103210
|
|
ROADHOUSE 6103210
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01284
|
|
SWAG 10926407
|
|
TEXTAR 92171903
101.02 €
-20%
80.81 €
|
|
TEXTAR 92171905
|
|
TRISCAN 812023193
|
|
TRISCAN 812023193C
|
|
TRUSTING DF1365
|
|
VALEO 197479
|
|
ZIMMERMANN 400365920
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 279 коня | бензин/ електро |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Lexus IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) | 177 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
