спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9788 |
| диаметър | 348 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 81 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17582
115.6 €
-20%
92.48 €
|
|
AP 24889
|
|
APEC braking DSK2291
|
|
APEC braking DSK2622
|
|
ATE 2401300118102
|
|
ATE 24O13OO1181O2
|
|
ATE 24013001181
|
|
ATE 24O13OO1181
|
|
ATE 430118
|
|
ATE 43O118
|
|
BENDIX 562340B
|
|
BENDIX 56234OB
|
|
BOSCH 0986479003
|
|
BOSCH O986479OO3
|
|
Brake ENGINEERING DI956268
|
|
Brake ENGINEERING DI956268S
|
|
Brake ENGINEERING DI956483
|
|
Brake ENGINEERING DI956483S
|
|
BREMBO 09935510
|
|
BREMBO 09935511
|
|
BREMBO O9935511
|
|
BREMBO O993551O
|
|
CAR 142069
|
|
CAR 142O69
|
|
FEBI BILSTEIN 24466
71.53 €
-20%
57.22 €
|
|
FERODO DDF1245
154.2 €
-20%
123.36 €
|
|
FERODO DDF1245C
220.13 €
-20%
176.11 €
|
|
FERODO DDF1701
76.12 €
-20%
60.89 €
|
|
FERODO DDF17O1
|
|
FREMAX BD0267
|
|
FREMAX BD3402
|
|
FREMAX BD34O2
|
|
FREMAX BDO267
|
|
fri.tech. DF075
|
|
fri.tech. DFO75
|
|
GIRLING 6043495
|
|
GIRLING 6O43495
|
|
HP (ZEBRA) 58161
|
|
MAGNETI MARELLI 351066120500
|
|
MAGNETI MARELLI 351O6612O5OO
|
|
MEYLE 3155213059
|
|
MEYLE 3155213059PD
|
|
MEYLE 3155213O59
|
|
MEYLE 3155213O59PD
|
|
MINTEX MDC1596
|
|
MINTEX MDC1792
|
|
NATIONAL NBD1219
|
|
NK 201560
72.42 €
-20%
57.93 €
|
|
NK 2O156O
|
|
OPTIMAL BS7572
|
|
PAGID 54229
|
|
PILENGA V817
|
|
sbs 1815201560
65.01 €
-0%
65.01 €
|
|
sbs 18152O156O
|
|
TEXTAR 92122900
|
|
TEXTAR 921229OO
|
|
TEXTAR 982001229
|
|
TEXTAR 98200122901
|
|
TEXTAR 982OO1229
|
|
TEXTAR 982OO1229O1
|
|
TRUSTING DF075
93.51 €
-0%
93.51 €
|
|
TRUSTING DFO75
|
|
TRW DF4349
|
|
TRW DF4349S
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
VAICO V2080050
|
|
VAICO V2O8OO5O
|
|
ZIMMERMANN 150340800
|
|
ZIMMERMANN 15O34O8OO
|
|
BMW 34116750267
|
|
BMW 3411675O267
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 333 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 333 коня | бензин |
| BMW 6 (E63) | 333 коня | бензин |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 367 коня | бензин |
| BMW 6 (E63) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 306 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 286 коня | дизел |
| BMW 6 (E63) | 286 коня | дизел |
