спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1245C |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 348 mm |
| височина | 81 mm |
| тегло | 23,38 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | комплект |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1245C
220.13 €
-20%
176.11 €
|
|
FERODO DDF1245C1
|
|
APEC braking DSK2291
|
|
ATE 24013001181
|
|
ATE 430118
|
|
BENDIX 562340B
|
|
BOSCH 0986479003
|
|
Brake ENGINEERING 956268
|
|
Brake ENGINEERING DI956268S
|
|
BREMBO 09935510
|
|
BREMBO 09935510
|
|
DELPHI BG9788
81.04 €
-20%
64.83 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24466
71.53 €
-20%
57.22 €
|
|
FERODO DDF1245C1
|
|
JURID 562401J
88.04 €
-20%
70.43 €
|
|
JURID 562401JC
88.83 €
-20%
71.07 €
|
|
LPR B2014V
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
MAGNETI MARELLI 106612E
|
|
MAGNETI MARELLI 106612E
|
|
MGA D1485
|
|
NATIONAL NBD1219
|
|
PAGID 54229
|
|
QH Benelux 58161
|
|
QUINTON HAZELL BDC5649P
|
|
ROADHOUSE 6107810
|
|
ROADHOUSE 6107810
|
|
sbs 1815201560
65.01 €
-0%
65.01 €
|
|
sbs 1815341560
|
|
TEXTAR 92122900
|
|
TRW DF4349S
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150340800
|
|
BMW 34116750267
|
|
BMW 34116763824
|
|
ROVER D1485
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 272 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 329 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 300 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 286 коня | дизел |
| BMW 6 (E63) | 272 коня | бензин |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 272 коня | бензин |
