спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9789 |
| диаметър | 345 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 67 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17472
101.65 €
-20%
81.32 €
|
|
AP 24894
|
|
APEC braking DSK2383
|
|
APEC braking DSK2607
|
|
APEC braking DSK26O7
|
|
ATE 2401240177102
|
|
ATE 24O124O1771O2
|
|
ATE 24012401771
|
|
ATE 24O124O1771
|
|
ATE 424177
|
|
BOSCH 0986479005
|
|
BOSCH 0986479440
|
|
BOSCH 0986479729
|
|
BOSCH O98647944O
|
|
BOSCH O986479729
|
|
BOSCH O986479OO5
|
|
Brake ENGINEERING DI956269
|
|
Brake ENGINEERING DI956269S
|
|
Brake ENGINEERING DI956488
|
|
Brake ENGINEERING DI956488S
|
|
BREMBO 09935210
|
|
BREMBO 09935211
|
|
BREMBO O9935211
|
|
BREMBO O993521O
|
|
CAR 142071
|
|
CAR 142O71
|
|
FEBI BILSTEIN 24807
64.43 €
-20%
51.54 €
|
|
FEBI BILSTEIN 248O7
|
|
FERODO DDF1247
110.61 €
-20%
88.49 €
|
|
FERODO DDF1247C
110.61 €
-20%
88.49 €
|
|
FREMAX BD3403
|
|
FREMAX BD34O3
|
|
FREMAX BD6129
|
|
GIRLING 6043895
|
|
GIRLING 6O43895
|
|
HP (ZEBRA) 58165
|
|
LEMFÖRDER 30817
|
|
LEMFÖRDER 3081701
|
|
LEMFÖRDER 3O817
|
|
LEMFÖRDER 3O817O1
|
|
MAGNETI MARELLI 351066760500
|
|
MAGNETI MARELLI 351O6676O5OO
|
|
MEYLE 3155233061
|
|
MEYLE 3155233061PD
|
|
MEYLE 3155233O61
|
|
MEYLE 3155233O61PD
|
|
MINTEX MDC1597
|
|
MINTEX MDC1777
|
|
NATIONAL NBD1220
|
|
NATIONAL NBD122O
|
|
OPTIMAL BS7628
|
|
PAGID 54232
|
|
PILENGA V806
|
|
PILENGA V8O6
|
|
TEXTAR 92123200
|
|
TEXTAR 921232OO
|
|
TEXTAR 982001232
|
|
TEXTAR 98200123201
|
|
TEXTAR 982OO1232
|
|
TEXTAR 982OO1232O1
|
|
TRW DF4389S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150341100
|
|
ZIMMERMANN 150341120
|
|
ZIMMERMANN 15O34112O
|
|
ZIMMERMANN 15O3411OO
|
|
BMW 34211166129
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
