спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1247 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 345 mm |
| височина | 65 mm |
| тегло | 19,64 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1247
110.61 €
-20%
88.49 €
|
|
ATE 24012401771
|
|
ATE 424177
|
|
BENDIX 562437B
|
|
BENDIX 562437BC
|
|
BOSCH 0986479005
|
|
Brake ENGINEERING 956269
|
|
Brake ENGINEERING DI956269
|
|
BREMBO 09935210
|
|
DELPHI BG9789
80.5 €
-20%
64.4 €
|
|
JURID 562437J
106.7 €
-20%
85.36 €
|
|
JURID 562437JC
|
|
MAGNETI MARELLI 106676E
|
|
MINTEX MDC1777
|
|
NATIONAL NBD1220
|
|
PAGID 54232
|
|
QH Benelux 58165
|
|
sbs 1815201579
59.79 €
-0%
59.79 €
|
|
TEXTAR 92123200
|
|
TRW DF4389S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150341100
|
|
BMW 34211166129
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 218 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 333 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 333 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 218 коня | дизел |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 333 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 272 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 329 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 258 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 258 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 306 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 231 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 300 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 286 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 197 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 235 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 272 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 197 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 235 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 272 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 286 коня | дизел |
