спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9915 |
| диаметър | 374 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 34,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 81 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17429
|
|
AP 24890
|
|
AP 2489O
|
|
ATE 24013601011
|
|
ATE 24O136O1O11
|
|
BENDIX 562347B
|
|
Brake ENGINEERING DI956270
|
|
Brake ENGINEERING DI956270S
|
|
Brake ENGINEERING DI95627O
|
|
Brake ENGINEERING DI95627OS
|
|
BREMBO 09943610
|
|
BREMBO 09943611
|
|
BREMBO O9943611
|
|
BREMBO O994361O
|
|
FERODO DDF1246
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
FERODO DDF1246C
142.92 €
-20%
114.34 €
|
|
HP (ZEBRA) 58162
|
|
LPR B2006V
|
|
LPR B2OO6V
|
|
MAGNETI MARELLI 351066220500
|
|
MAGNETI MARELLI 351O6622O5OO
|
|
MEYLE 3155213076
|
|
MEYLE 3155213076PD
|
|
MEYLE 3155213O76
|
|
MEYLE 3155213O76PD
|
|
MINTEX MDC1661
|
|
NATIONAL NBD1265
|
|
NK 201571
|
|
NK 2O1571
|
|
PAGID 54230
|
|
PAGID 5423O
|
|
PILENGA V104
|
|
PILENGA V1O4
|
|
sbs 1815201571
|
|
sbs 18152O1571
|
|
TEXTAR 982001230
|
|
TEXTAR 982OO123O
|
|
BMW 34116753091
|
|
BMW 34116753O91
|
|
BMW 34116766107
|
|
BMW 341167661O7
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
