спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1246 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 374 mm |
| височина | 81 mm |
| тегло | 30,58 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 34,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1246
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
ATE 24013601011
|
|
ATE 436101
|
|
BENDIX 562347B
|
|
BENDIX 562406B
|
|
Brake ENGINEERING 956270
|
|
Brake ENGINEERING DI956270
|
|
BREMBO 09943610
|
|
DELPHI BG9915
142.48 €
-20%
113.98 €
|
|
JURID 562406J
|
|
MAGNETI MARELLI 106622E
|
|
MINTEX MDC1661
|
|
NATIONAL NBD1265
|
|
PAGID 54230
|
|
QH Benelux HP58162
|
|
sbs 1815201571
|
|
TEXTAR 92123000
127.04 €
-20%
101.63 €
|
|
ZIMMERMANN 150340620
|
|
ZIMMERMANN 150340900
|
|
BMW 34116753091
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 329 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 300 коня | дизел |
