спирачен диск DENCKERMANN
спирачен диск
| Производител | DENCKERMANN |
| Парт номер | B130270 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 55,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2024230012
|
|
MERCEDES-BENZ A2024230012
|
|
A.B.S. 16180
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
ABE C4M001ABE
24.16 €
-20%
19.33 €
|
|
ACDelco AC2153D
|
|
AP 14465E
|
|
ATE 24010901201
|
|
BARUM BAR09120
|
|
BENDIX 561698B
|
|
BOSCH 0986478255
|
|
BRECO BS7472
|
|
BREMBO 08473824
|
|
CAR 142472
|
|
CIFAM 800315C
|
|
COMLINE ADC1612
26.22 €
-20%
20.98 €
|
|
DELPHI BG2761
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
FARCOM 230134
|
|
FEBI BILSTEIN 08138
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
FERODO DDF539
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
FLENNOR FB110050C
|
|
FREMAX BD3181
|
|
fri.tech. DF132
|
|
FTE BS3840
|
|
GIRLING 6026534
|
|
GRAF DF29315C
|
|
ICER 78BD3181
|
|
JURID 561698J
54.91 €
-20%
43.93 €
|
|
KAGER 370199
|
|
KAMOKA 1031078
|
|
LEMFÖRDER 1107403
|
|
LPR M2401P
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353612807550
|
|
MAPCO 15754
|
|
MAXGEAR 190770
|
|
METELLI 230315C
|
|
METZGER 14465E
|
|
MEYLE 0155232011
|
|
MINTEX MDC769
|
|
NECTO WN574
|
|
NK 203318
|
|
OPEN PARTS BDR129310
|
|
OPTIMAL BS1930
|
|
PAGID 52106
|
|
PEX 140306
|
|
PILENGA 5195
|
|
QH Benelux HP57521
|
|
QUINTON HAZELL BDC3840
|
|
ROADHOUSE 619300
|
|
sbs 1815203318
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
ST-TEMPLIN 010142104046
|
|
STOP 561698S
|
|
SWAG 10908138
|
|
TEXTAR 92059500
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
TOPRAN 400861
|
|
TRISCAN 812023120
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235038
|
|
TRUSTING DF132
20 €
-0%
20 €
|
|
TRW DF2653
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
VAICO V3040009
|
|
VALEO 186281
|
|
VILLAR 6281190
|
|
WOKING D619300
|
|
ZIMMERMANN 400142720
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 113 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 121 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
