спирачен диск DENCKERMANN
спирачен диск
| Производител | DENCKERMANN |
| Парт номер | B130306 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| вътрешен диаметър | 144,5 mm |
| отвор | 15,3 mm |
| диаметър | 255 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 54,1 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011002591
|
|
BARUM BAR10259
|
|
BOSCH 0986478704
|
|
BREMBO 08975110
|
|
CAR 142282
|
|
CIFAM 800774
|
|
DELPHI BG3672
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FERODO DDF1190
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
FTE BS5184
|
|
GRAF DF29774
|
|
METELLI 230774
|
|
MINTEX MDC1241
|
|
MINTEX MDC1480
|
|
NK 204770
|
|
PAGID 50305
|
|
PEX 140051
|
|
QUINTON HAZELL BDC5184
|
|
QUINTON HAZELL BSF5184
|
|
SIDEM 5877
|
|
TEXTAR 92104100
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
TEXTAR 92104103
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
TEXTAR 98200104101
|
|
TEXTAR 98200104101PRO
|
|
ZIMMERMANN 100332200
|
|
VW 4B0615601A
|
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 190 коня | бензин |
