спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1190 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 255 mm |
| височина | 54 mm |
| тегло | 7,23 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой звена на верига | 110 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1190
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
FERODO DDF11901
|
|
APEC braking DSK2117
|
|
ATE 24011002591
|
|
ATE 410259
|
|
BENDIX 562690BC
|
|
BOSCH 0986478704
|
|
Brake ENGINEERING 956097
|
|
Brake ENGINEERING DI956097
|
|
BREMBO 08975110
|
|
BREMBO 08975110
|
|
DELPHI BG3672
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FEBI BILSTEIN 22908
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
FERODO DDF11901
|
|
FTE BS5184
|
|
GRAF DF29774
|
|
JURID 562690JC
|
|
LPR A1603P
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1013554
|
|
MAGNETI MARELLI 1013554
|
|
METELLI 230774
|
|
METELLI 230774
|
|
MGA D1516
|
|
MINTEX MDC1480
|
|
NATIONAL NBD1105
|
|
NECTO WN1217
|
|
PAGID 50305
|
|
QH Benelux 57893
|
|
QUINTON HAZELL BDC5184
|
|
QUINTON HAZELL BDC5184P
|
|
sbs 1815204770
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
TEXTAR 92104100
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
TEXTAR 98200104101
|
|
TRW DF4126
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
VALEO 197124
|
|
ZIMMERMANN 100332200
|
|
AUDI 4B0615601A
|
|
VAG 4B0615601A
|
|
VW 4B0615601A
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 190 коня | бензин |
