спирачен диск DENCKERMANN
спирачен диск
| Производител | DENCKERMANN |
| Парт номер | B130515 |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 43,8 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър | 136 mm |
| отвор | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012301131
|
|
BENDIX 562539BC
|
|
BOSCH 0986479566
|
|
BREMBO 09A96824
|
|
CAR 1421475
|
|
CIFAM 800975
|
|
DELPHI BG4170
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FEBI BILSTEIN 38600
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
FERODO DDF1740
61.2 €
-20%
48.96 €
|
|
FERODO DDF17401
|
|
GRAF DF29975
|
|
HELLA 8DD355115371
|
|
LPR F1022V
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
METELLI 230975
|
|
MINTEX MDC1807
|
|
PAGID 54760PRO
|
|
sbs 1815202580
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TEXTAR 92176003
66.76 €
-20%
53.41 €
|
|
TEXTAR 98200176001
|
|
ZIMMERMANN 250136300
|
|
FORD 1523795
|
|
FORD 1535924
|
|
FORD 1546835
|
|
FORD 1679853
|
|
FORD 8V511125AC
|
|
FORD 8V511125AD
|
| Ford FIESTA VI | 134 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 70 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 70 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 120 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FIESTA VI | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI Van | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 65 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 100 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 125 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 105 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 80 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 92 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FIESTA VI Van | 75 коня | дизел |
