спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1022V |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| брой на дупките | 4 |
| за номер артикул | F1022V |
| височина | 44 mm |
| диаметър | 258 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1022V
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
ATE 24012301131
|
|
BOSCH 0986479566
|
|
BREMBO 09A96824
|
|
CAR 1421475
|
|
FERODO DDF1740
61.2 €
-20%
48.96 €
|
|
MINTEX MDC1907
|
|
PAGID 54760PRO
|
|
PILENGA V540
|
|
REMSA 6129910
|
|
ROADHOUSE 6129910
|
|
sbs 1815202580
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TEXTAR 92176003
66.76 €
-20%
53.41 €
|
|
ZIMMERMANN 250136300
|
|
FORD 1523795
|
|
FORD 1535924
|
|
FORD 1546835
|
|
FORD 1679853
|
| Ford FIESTA VI | 134 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 70 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 70 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 120 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FIESTA VI | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI Van | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 65 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 100 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 125 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 105 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 80 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 92 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FIESTA VI | 182 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI Van | 75 коня | дизел |
