спирачен диск Dr!ve+
спирачен диск
| Производител | Dr!ve+ |
| Парт номер | DP1010.11.0261 |
| диаметър | 259 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| дълбочина | 41 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17619
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
ALFA DR6608
|
|
ATE 24011201711
|
|
BENDIX 562293B
|
|
BOSCH 0986479164
|
|
BOSCH 0986479164
|
|
BREMBO 08A26810
|
|
DELPHI BG4045
55.73 €
-20%
44.58 €
|
|
FEDERAL MOGUL DDF1502
|
|
FERODO DDF1502
38.81 €
-20%
31.05 €
|
|
FREMAX BD4707
|
|
fri.tech. DF1000
|
|
GIRLING 6043813
|
|
HP (ZEBRA) 58272
|
|
KAGER 371146
|
|
KAWE 38605
|
|
MEYLE 16155210005
|
|
MINTEX MDC2087
|
|
NK 203939
|
|
PILENGA 5757
|
|
sbs 1815203939
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TRUSTING DF1000
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
TRW DF4381
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
VALEO 186802
91.68 €
-20%
73.35 €
|
|
DACIA 6001547683
|
|
DACIA 7701208252
|
|
RENAULT 6001547683
|
|
RENAULT 6001577683
|
|
RENAULT 7701208252
|
| Renault TWINGO II (CN0_) | 75 коня | дизел |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 86 коня | дизел |
| Renault TWINGO I (C06_) | 54 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 58 коня | бензин |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 102 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 75 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 60 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 65 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 105 коня | бензин |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 100 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 68 коня | дизел |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 58 коня | бензин |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 76 коня | бензин |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 64 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 86 коня | дизел |
| Renault LOGAN I (LS_) | 75 коня | бензин |
| Renault LOGAN I (LS_) | 87 коня | бензин |
| Renault LOGAN I (LS_) | 68 коня | дизел |
| Renault LOGAN I (LS_) | 105 коня | бензин |
| Renault LOGAN I комби (KS_) | 68 коня | дизел |
| Renault LOGAN I комби (KS_) | 87 коня | бензин |
| Renault LOGAN I комби (KS_) | 105 коня | бензин |
| Renault LOGAN I комби (KS_) | 75 коня | бензин |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 133 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 87 коня | бензин |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 84 коня | дизел |
| Renault TWINGO II (CN0_) | 75 коня | бензин |
