спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 05667 |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| външен диаметър | 239 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 3,992 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FORD USA 87BX1125AA
|
|
A.B.S. 15753
|
|
AP 19131
|
|
APEC braking DSK104
|
|
BORG & BECK BBD4885
|
|
Brake ENGINEERING DI950951
|
|
BRECO BS7524
|
|
BREMBO 08494620
|
|
CAR 142258
|
|
CAR HPD258
|
|
CIFAM 800098
|
|
DELPHI BG2375
30.24 €
-20%
24.19 €
|
|
E.T.F. 199972
|
|
EUROBRAKE 5815202512
|
|
FEBI BILSTEIN 5667
|
|
FENOX TB215271
|
|
FOMAR Friction FO2094
|
|
FREMAX BD9972
|
|
fri.tech. BD0017
|
|
GIRLING 6016503
|
|
HELLA 8DD355100561
|
|
HELLA PAGID 8DD355100561
|
|
JURID 561462J
|
|
KAWE 610300
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 6042080
|
|
LEMFÖRDER 1683502
|
|
LPR F1271P
34.18 €
-20%
27.35 €
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041520
|
|
MAPCO 15726
|
|
MAXTECH 8270050000
|
|
MAXTECH 8270056060
|
|
MAXTECH 8270056880
|
|
MAXTECH 8270056980
|
|
METELLI 230098
|
|
MGA D898
|
|
MINTEX MDC407
|
|
NECTO WN360
|
|
NK 202512
|
|
NK 312512
|
|
OPTIMAL BS1030
|
|
PAGID 51009
|
|
PATRON PBD1650
|
|
PILENGA 5271
|
|
PROTECHNIC PRD1143
29.3 €
-0%
29.3 €
|
|
QH Benelux 53378
|
|
QH Talbros BDC3389
|
|
QUINTON HAZELL BDC3389
|
|
REMSA 610300
|
|
ROADHOUSE 610300
|
|
ROTINGER RT1017
|
|
ROTINGER RT1017T5
|
|
sbs 1815202512
27.17 €
--0%
27.17 €
|
|
sbs 1815312512
|
|
STELLOX 60202512SX
|
|
SWAG 50905667
|
|
TEXTAR 92025700
|
|
TRISCAN 812016112
|
|
TRUSTING DF017
|
|
TRW DF1650
|
|
VALEO 186167
|
|
VAN HECK RS6940
|
|
VILLAR 6281536
|
|
WOKING D610300
|
|
FORD 5022662
|
|
FORD 5024745
|
|
FORD 6169972
|
| Ford SIERRA хетчбек (GBC) | 75 коня | бензин |
| Ford SIERRA комби (BNC) | 75 коня | бензин |
| Ford SIERRA хетчбек (GBC) | 60 коня | бензин |
