спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1271P |
| вид на спирачния диск | плътен |
| за номер артикул | F1271P |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| брой на дупките | 4 |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| височина | 58 mm |
| диаметър | 239,5 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1271P
34.18 €
-20%
27.35 €
|
|
APEC braking DSK104
|
|
ATE 24011301621
|
|
ATE 24011301731
|
|
BENDIX 561462B
|
|
BOSCH 0986478074
|
|
BRADI 1172214
|
|
Brake ENGINEERING DI950951
|
|
BRECO BS7361
|
|
BRECO BS7524
|
|
BREMBO 08494620
|
|
CAR 142258
|
|
CIFAM 800098
|
|
DELPHI BG2375
30.24 €
-20%
24.19 €
|
|
FERODO DDF134
|
|
FREMAX BD9972
|
|
FTE BS3389
|
|
GRAF DF2898
|
|
INTERBRAKE FR271P
|
|
JURID 561462J
|
|
KWP 102898
|
|
METELLI 230098
|
|
MINTEX MDC407
|
|
PAGID 51009
|
|
PILENGA 5271
|
|
QUINTON HAZELL BDC3389
|
|
REMSA 610300
|
|
ROADHOUSE 610300
|
|
sbs 1815202512
27.17 €
--0%
27.17 €
|
|
TEXTAR 92025700
|
|
TRW DF1650
|
|
URPA 101160
|
|
ZIMMERMANN 250132300
|
|
FORD 1158208
|
|
FORD 1619173
|
|
FORD 1619174
|
|
FORD 1629428
|
|
FORD 1629478
|
|
FORD 1629480
|
|
FORD 5022662
|
|
FORD 5024745
|
|
FORD 6092165
|
|
FORD 6100043
|
|
FORD 6129972
|
|
FORD 6158206
|
|
FORD 6158207
|
|
FORD 6158208
|
|
FORD 6169972
|
|
FORD 6169973
|
|
FORD 83BB1125AA
|
| Ford SIERRA хетчбек (GBC, GBG) | 75 коня | бензин |
| Ford SIERRA хетчбек (GBC) | 75 коня | бензин |
| Ford SIERRA комби (BNC) | 75 коня | бензин |
| Ford SIERRA хетчбек (GBC) | 60 коня | бензин |
