спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 08131 |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 60 mm |
| външен диаметър | 290 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| материал | стоманена отливка |
| повърхност | омаслен |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 5,5 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1404230612
|
|
A.B.S. 16111
|
|
A.B.S. 16111OE
|
|
AP 14433
|
|
APEC braking DSK628
|
|
ATE 24011201291
|
|
BORG & BECK BBD5003
|
|
BOSCH 0986478607
|
|
BOSCH 0986AB6139
|
|
Brake ENGINEERING DI955162
|
|
BRECO BS7458
|
|
BREMBO 08572510
|
|
BREMSI DBA560S
|
|
CAR 142439
|
|
CAR HPD439
|
|
CIFAM 800414
|
|
DELPHI BG2738
43.81 €
-20%
35.05 €
|
|
DJ PARTS BD1131
|
|
E.T.F. 19P5163
|
|
EUROBRAKE 5815203330
|
|
FEBI BILSTEIN 8131
|
|
FENOX TB215192
|
|
FERODO DDF560
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
FERODO DDF5601
|
|
FOMAR Friction FO2345
|
|
fri.tech. BD0125
|
|
FTE BS4324
|
|
GIRLING 6025944
|
|
HELLA 8DD355102721
|
|
HELLA 8DD355122172
|
|
HELLA PAGID 8DD355102721
|
|
HELLA PAGID 8DD355122172
|
|
JURID 561572J
|
|
KAWE 633200
|
|
LEMFÖRDER 1265103
|
|
LPR M2411P
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
MAPCO 15798
|
|
MASTER-SPORT 24011201291SETMS
|
|
MAXGEAR 191177
|
|
MAXTECH 8735280000
|
|
MAXTECH 8735286060
|
|
MAXTECH 8735286880
|
|
MAXTECH 8735286980
|
|
METELLI 230414
|
|
MEYLE 0155232008
|
|
MEYLE 0155232008PD
|
|
MGA D1323
|
|
MINTEX MDC803
|
|
NATIONAL NBD399
|
|
NECTO WN621
|
|
NK 203330
|
|
NK 313330
|
|
OPTIMAL BS3320
|
|
PAGID 52113
|
|
PATRON PBD2594
|
|
PILENGA 5192
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
PROTECHNIC PRD5163
|
|
QH Benelux 57410
|
|
QH Talbros BDC4324
|
|
QUINTON HAZELL BDC4324
|
|
REMSA 633200
|
|
ROADHOUSE 633200
|
|
ROTINGER RT1171
|
|
ROTINGER RT1171T5
|
|
sbs 1815203330
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
sbs 1815313330
|
|
SWAG 10908131
|
|
TEXTAR 92056900
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
TEXTAR 92056903
|
|
TEXTAR 92056905
|
|
TOPRAN 401282
|
|
TRISCAN 812023125
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235035
|
|
TRUSTING DF125
34.86 €
-0%
34.86 €
|
|
TRW DF2594
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
VAICO V3040015
|
|
VALEO 186463
|
|
VAN HECK RS8934
|
|
VEMA 98384
|
|
VILLAR 6281189
|
|
WOKING D633200
|
|
ZIMMERMANN 400142320
|
| Mercedes S-CLASS (W140) | 150 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W140) | 193 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W140) | 197 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W140) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W140) | 177 коня | дизел |
