спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 10682 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 50 mm |
| външен диаметър | 295 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| материал | стоманена отливка |
| повърхност | омаслен |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 6,8 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1244211512
|
|
A.B.S. 16106
|
|
A.B.S. 16106OE
|
|
ABE C3M006ABE
51 €
-20%
40.8 €
|
|
AP 24391
|
|
APEC braking DSK927
|
|
ATE 24012201361
|
|
BORG & BECK BBD5002
|
|
BOSCH 0986478525
|
|
Brake ENGINEERING DI955132
|
|
BRECO BS8074
|
|
BREMBO 09562710
|
|
BREMSI DBA457V
|
|
CAR 142448
|
|
CAR HPD448
|
|
CIFAM 800320
|
|
DELPHI BG2677
65.77 €
-20%
52.61 €
|
|
DJ PARTS BD1120
|
|
E.T.F. 196471
|
|
EUROBRAKE 5815203328
|
|
FARCOM 230143
|
|
FENOX TB217188
|
|
FERODO DDF457
58.93 €
-20%
47.15 €
|
|
FERODO DDF4571
|
|
FOMAR Friction FO2281
|
|
FREMAX BD6471
|
|
fri.tech. BD0455
|
|
FTE BS4321
|
|
GIRLING 6015981
|
|
HELLA 8DD355102761
|
|
HELLA 8DD355122202
|
|
HELLA PAGID 8DD355102761
|
|
HELLA PAGID 8DD355122202
|
|
ICER 78BD64712
|
|
JURID 561677J
|
|
JURID 561677JC
|
|
KAWE 633810
|
|
LEMFÖRDER 1105801
|
|
LEMFÖRDER 1105803
|
|
LPR M2321V
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
MAGNETI MARELLI 351282020500
|
|
MAGNETI MARELLI 360406005800
|
|
MAPCO 15802
|
|
MASTER-SPORT 24012201361SETMS
|
|
MAXGEAR 191245
|
|
METELLI 230320
|
|
MEYLE 0155212008
|
|
MGA D1120
|
|
MINTEX MDC767
|
|
NATIONAL NBD360
|
|
NECTO WN714
|
|
NK 203328
|
|
NK 313328
|
|
OPTIMAL BS3380
|
|
OPTIMAL BS3380C
|
|
PAGID 52122
|
|
PILENGA V188
|
|
PROTECHNIC PRD2256
50.92 €
-0%
50.92 €
|
|
QH Benelux 57431
|
|
QH Talbros BDC4321
|
|
QUINTON HAZELL BDC4321
|
|
R BRAKE 78RBD26471
|
|
REMSA 633810
|
|
ROADHOUSE 633810
|
|
ROTINGER RT2422
|
|
ROTINGER RT2422T5
|
|
sbs 1815203328
49.83 €
-0%
49.83 €
|
|
sbs 1815313328
|
|
SWAG 10910682
|
|
TEXTAR 92057300
67.04 €
-20%
53.63 €
|
|
TRISCAN 812023107
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235061
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235174
|
|
TRUSTING DF455
|
|
TRW DF1598
|
|
VALEO 186460
|
|
VAN HECK RS8930
|
|
VEMA 98381
|
|
VILLAR 6281194
|
|
WOKING D633810
|
|
ZIMMERMANN 400141820
|
|
ZIMMERMANN 400141852
|
| Mercedes седан (W124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes CABRIOLET (A124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C124) | 272 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 220 коня | бензин |
