спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92057300 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 295 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| височина | 49,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/08 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| тегло | 6,65 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0573 0 1 |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000573
|
|
TEXTAR 98200057301
|
|
MERCEDES-BENZ 1244211512
|
|
MERCEDES-BENZ 124421151264
|
|
MERCEDES-BENZ A1244211512
|
|
MERCEDES-BENZ A124421151264
|
|
APEC braking DSK927
|
|
ATE 24012201361
|
|
ATE 24032201361
|
|
ATE 422136
|
|
AUGROS 5292629P
|
|
BENDIX 561677B
|
|
BOSCH 0986478525
|
|
BOSCH 986478525
|
|
BOSCH BD448
|
|
BRADI 128202E
|
|
BREMBO 09562710
|
|
BREMBO 09562711
|
|
BREMBO 09562714
|
|
BREMBO 9562710
|
|
DELPHI BG2677
65.77 €
-20%
52.61 €
|
|
FEBI BILSTEIN 10682
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
FERODO DDF457
58.93 €
-20%
47.15 €
|
|
FERODO DDF4571
|
|
FTE BS4321
|
|
HELLA PAGID 355102761
|
|
HELLA PAGID 355122202
|
|
HELLA PAGID 8DD355102761
|
|
HELLA PAGID 8DD355122202
|
|
JURID 561677J
|
|
JURID 561677JC
|
|
MGA D1120
|
|
MINTEX MDC767
|
|
NK 203328
|
|
OPTIMAL BS3380
|
|
PAGID 52122
|
|
QUINTON HAZELL BDC4321
|
|
REMSA 633810
|
|
ROADHOUSE 633810
|
|
SEBRO 5060
|
|
TRISCAN 812023107
|
|
TRW DF1598
|
|
VALEO 186460
|
|
WÜRTH 980820124
|
|
ZIMMERMANN 400141800
|
|
ZIMMERMANN 400141820
|
|
ZIMMERMANN 400141870
|
|
ZIMMERMANN 400141872
|
|
ZIMMERMANN 400141875
|
| Mercedes E-CLASS (W124) | 193 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 197 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes CABRIOLET (A124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 197 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S124) | 220 коня | бензин |
