спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 10686 |
| дебелина на спирачния диск | 28,3 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 45,5 mm |
| външен диаметър | 300 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| Диаметър на точките на укрепване | 15 |
| повърхност | омаслен |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 7,769 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1244212612
|
|
MERCEDES-BENZ 1294210612
|
|
MERCEDES-BENZ 1294211012
|
|
MERCEDES-BENZ 1294212012
|
|
A.B.S. 16107
|
|
A.B.S. 16107OE
|
|
AP 24807
|
|
APEC braking DSK929
|
|
ATE 24012801031
|
|
ATE 24112801031
|
|
BOSCH 0986478526
|
|
Brake ENGINEERING DI955133
|
|
BRECO BS8433
|
|
BREMBO 09537320
|
|
BREMSI DBA268V
|
|
CAR 142452
|
|
CAR HPD452
|
|
CIFAM 800300
|
|
DELPHI BG2675
69.13 €
-20%
55.31 €
|
|
DJ PARTS BD2139
|
|
E.T.F. 197221
|
|
EUROBRAKE 5815203319
|
|
FARCOM 230144
|
|
FENOX TB217190
|
|
FERODO DDF268
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
FERODO DDF2681
|
|
FOMAR Friction FO2884
|
|
fri.tech. BD0525
|
|
FTE BS4379
|
|
GIRLING 6015941
|
|
HELLA 8DD355102851
|
|
HELLA 8DD355122192
|
|
HELLA PAGID 8DD355102851
|
|
HELLA PAGID 8DD355122192
|
|
JURID 561575J
|
|
JURID 561575JC
|
|
KAWE 634410
|
|
LEMFÖRDER 1134402
|
|
LPR M2351V
|
|
MAGNETI MARELLI 351282120500
|
|
MAGNETI MARELLI 360406005900
|
|
MAPCO 15799
|
|
MASTER-SPORT 24012801031SETMS
|
|
MAXTECH 8735220000
|
|
MAXTECH 8735226060
|
|
MAXTECH 8735226880
|
|
MAXTECH 8735226980
|
|
METELLI 230300
|
|
MEYLE 0155212040
|
|
MEYLE 0155212040PD
|
|
MGA D1350
|
|
MINTEX MDC765
|
|
MOTAQUIP LVBD832Z
|
|
NECTO WN523
|
|
NK 203319
|
|
NK 313319
|
|
OPEN PARTS BDR130620
|
|
OPTIMAL BS3440
|
|
PAGID 52120
|
|
PILENGA V190
|
|
PROTECHNIC PRD2361
|
|
QH Benelux 57417
|
|
QH Talbros BDC4379
|
|
QUINTON HAZELL BDC4379
|
|
REMSA 634410
|
|
ROADHOUSE 634410
|
|
ROTINGER RT2616
|
|
ROTINGER RT2616T5
|
|
sbs 1815203319
47.37 €
-0%
47.37 €
|
|
sbs 1815313319
|
|
ST-TEMPLIN 0311020410
|
|
ST-TEMPLIN 0311020415
|
|
STELLOX 60201209SX
|
|
SWAG 10910686
|
|
TEXTAR 92057900
|
|
TRISCAN 812023154
|
|
TRISCAN 812023154C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235065
|
|
TRUSTING DF525
|
|
TRW DF1594
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
VAICO V3080033
|
|
VALEO 186461
|
|
VAN HECK RS8931
|
|
VEMA 98383
|
|
VILLAR 6281193
|
|
WOKING D634410
|
|
ZIMMERMANN 400141920
|
|
ZIMMERMANN 400141952
|
| Mercedes E-CLASS (W124) | 320 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 326 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 193 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 231 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 231 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 320 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 381 коня | бензин |
