спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1594 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| височина | 45,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 15 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1294210612
|
|
MERCEDES-BENZ 1294211012
|
|
MERCEDES-BENZ 1294212012
|
|
MERCEDES-BENZ 1294212612
|
|
MERCEDES-BENZ A1294210612
|
|
MERCEDES-BENZ A1294211012
|
|
MERCEDES-BENZ A1294212012
|
|
A.B.S. 16107
|
|
ABEX W0523
|
|
AP 24807
|
|
APEC braking DSK929
|
|
ATE 24012801031
|
|
ATE 24112801031
|
|
ATE 428103
|
|
BENDIX 561575B
|
|
BENDIX 561575BC
|
|
BOSCH 0986478526
|
|
BRADI 128212E
|
|
Brake ENGINEERING DI955133
|
|
BREMBO 09537310
|
|
BREMBO 09537320
|
|
CAR 142452
|
|
CAR HPD452
|
|
DBA DBA280
|
|
DELPHI BG2345
54.45 €
-20%
43.56 €
|
|
DELPHI BG2674
|
|
DELPHI BG2675
69.13 €
-20%
55.31 €
|
|
DELPHI BG675
|
|
DELPHI BS4379
|
|
FAG BS4379
|
|
FEBI BILSTEIN 10686
43.29 €
-20%
34.63 €
|
|
FERODO DDF268
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
FERODO DDF2681
|
|
FIRST LINE FBD508
|
|
FTE BS4379
|
|
GIRLING 6015941
|
|
GRAF DF29300L
|
|
HELLA 8DD355102851
|
|
JURID 561575J
|
|
JURID 561575JC
|
|
LEMFÖRDER 1134402
|
|
LPR M2351V
|
|
MAGNETI MARELLI 351282120500
|
|
MAPCO 15799
|
|
METELLI 230300
|
|
METZGER 24807
|
|
MEYLE 0155212040
|
|
MEYLE 0155212040PD
|
|
MGA D1350
|
|
MINTEX MDC765
|
|
NATIONAL NBD402
|
|
NK 203319
|
|
NK 313319
|
|
OBTEC A/S 232317V
|
|
PAGID 52120
|
|
PEX 140319
|
|
PILENGA V190
|
|
QH Benelux 57417
|
|
QUINTON HAZELL BDC4379
|
|
QUINTON HAZELL BSF4379
|
|
REMSA 634410
|
|
ROADHOUSE 634410
|
|
SEBRO 5065
|
|
SWAG 10910686
|
|
TEXTAR 92057900
|
|
TEXTAR 98200057901
|
|
TRISCAN 812023154
|
|
TRUSTING DF525
|
|
VALEO 186461
|
|
WOKING P634410
|
|
ZIMMERMANN 400141900
|
|
ZIMMERMANN 400141920
|
|
ZIMMERMANN 400141950
|
|
ZIMMERMANN 400141952
|
| Mercedes 190 (W201) | 194 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 235 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 320 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 326 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 193 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 190 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 231 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 231 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 320 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 326 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 394 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 381 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 204 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 381 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 354 коня | бензин |
