спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 10750 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 6 |
| дебелина | 36 mm |
| външен диаметър | 257 mm |
| кръг на дупките | 109 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 20,6 mm |
| тегло | 5,2 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 94172376
|
|
VAUXHALL 94172376
|
|
A.B.S. 15971
57.9 €
-20%
46.32 €
|
|
A.B.S. 15971OE
|
|
ABE C39001ABE
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
ABE C39009ABE
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
ABE C3X040ABE
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
AP 24368
|
|
APEC braking DSK618
|
|
ATE 24012201561
|
|
BORG & BECK BBD4932
|
|
BOSCH 0986478596
|
|
BOSCH 0986479R42
|
|
BOSCH 0986AB6128
|
|
Brake ENGINEERING DI951152
|
|
BRECO BS8056
|
|
BREMBO 09557710
|
|
BREMSI DBA385V
|
|
BSF 11129V
|
|
CAR 142517
|
|
CAR HPD517
|
|
CIFAM 800351
|
|
COMLINE ADC0702V
51.4 €
-20%
41.12 €
|
|
DELPHI BG2524
68.51 €
-20%
54.81 €
|
|
DJ PARTS BD1242
|
|
E.T.F. 192376
|
|
EUROBRAKE 5815209929
|
|
FARCOM 230739
|
|
FENOX TB217370
|
|
FERODO DDF385
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
FERODO DDF3851
|
|
FI.BA FBD113
|
|
FOMAR Friction FO2457
|
|
FREMAX BD2376
|
|
fri.tech. BD0421
|
|
FTE BS3828
|
|
GIRLING 6030491
|
|
HELLA 8DD355104711
|
|
HELLA PAGID 8DD355104711
|
|
ICER 78BD23762
|
|
JURID 561643J
|
|
JURID 561643JC
|
|
KAGER 370597
|
|
KAISHIN CBR147
|
|
KAWE 618810
|
|
KLAXCAR FRANCE 25031z
|
|
LEMFÖRDER 1611002
|
|
LPR O1251V
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610406240
|
|
MAGNETI MARELLI 360406014900
|
|
MAPCO 15842
44.97 €
-0%
44.97 €
|
|
MASTER-SPORT 24012201561SETMS
|
|
MAXTECH 8715120000
|
|
MAXTECH 8715126060
|
|
MAXTECH 8715126880
|
|
MAXTECH 8715126980
|
|
METELLI 230351
|
|
MEYLE 42155210000PD
|
|
MGA D1151
|
|
MINTEX MDC738
|
|
MOTAQUIP LVBD458Z
|
|
NATIONAL NBD209
|
|
NECTO WN703
|
|
NiBK RN1326
|
|
NK 209929
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
NK 319929
|
|
OPEN PARTS BDA106720
|
|
OPTIMAL BS1880
|
|
PAGID 52418
|
|
PILENGA V370
|
|
PROTECHNIC PRD2214
48.13 €
--0%
48.13 €
|
|
QH Benelux 53707
|
|
QH Talbros BDC3828
|
|
QUINTON HAZELL BDC3828
|
|
R BRAKE 78RBD22376
|
|
REMSA 618810
|
|
ROADHOUSE 618810
|
|
ROTINGER RT2323
|
|
ROTINGER RT2323T5
|
|
sbs 1815209929
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
sbs 1815319929
|
|
ST-TEMPLIN 0311017470
|
|
ST-TEMPLIN 0311017475
|
|
SWAG 40910750
|
|
TEXTAR 92075800
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
TRISCAN 812010130
|
|
TRUSTING DF421
36.41 €
-0%
36.41 €
|
|
TRW DF3049
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
VAICO V4080035
|
|
VALEO 186488
|
|
VAN HECK RS8647
|
|
VEMA 98312
|
|
VILLAR 6281042
|
|
WOKING D618810
|
|
OPEL 00569801
|
|
OPEL 0569801
|
|
OPEL 094372435
|
|
OPEL 569801
|
|
OPEL 94372435
|
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 100 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 115 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 125 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 113 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 136 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 115 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 94 коня | бензин |
| Opel CAMPO (TF_) | 76 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 94 коня | бензин |
| Opel CAMPO (TF_) | 76 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 109 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 109 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 98 коня | бензин |
