спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 17348 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| дебелина | 84 mm |
| външен диаметър | 290 mm |
| кръг на дупките | 95 mm |
| кръг на дупките | 170 mm |
| брой на дупките | 6 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 19 mm |
| тегло | 15,4 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16943
|
|
A.B.S. 16943OE
|
|
ABE C3E003ABE
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
AIR FREN 23600070
|
|
AP 14662
|
|
APEC braking DSK961
|
|
BERAL BCR139A
|
|
BORG & BECK BBD5710S
|
|
BOSCH 0986478885
|
|
BOSCH 0986479S95
|
|
Brake ENGINEERING DI955738S
|
|
BRECO BS7545
|
|
BREMBO 08595910
|
|
BREMSI DBA852S
|
|
BSF 11380
|
|
CAR 142196
|
|
CAR HPD196
|
|
CASALS 55124
|
|
CIFAM 800481
|
|
COMLINE ADC9107
|
|
DELPHI BG9722
135 €
-20%
108 €
|
|
DELPHI BG9911
183.91 €
-20%
147.13 €
|
|
DT 736018
|
|
DURON DCR139A
|
|
E.T.F. 198772
|
|
EUROBRAKE 5815202338
|
|
FARCOM 230874
|
|
FENOX TB218116
|
|
FERODO FCR139A
111.97 €
-20%
89.58 €
|
|
FOMAR Friction FO2717
|
|
FREMAX BD8772
|
|
fri.tech. BD0590
|
|
FTE BS4759
|
|
GIRLING 6027885
|
|
HELLA 8DD355106361
|
|
HELLA PAGID 8DD355106361
|
|
ICER 78BD87721
|
|
JP GROUP 5363100109
|
|
JURATEK FIV106
|
|
JURID 567118J
100.06 €
-20%
80.05 €
|
|
KAWE 650000
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 6043450
|
|
LEMFÖRDER 2183001
|
|
LPR I2109K
95.28 €
-20%
76.22 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353611527140
|
|
MAGNETI MARELLI 360406022800
|
|
MAGNETI MARELLI 361302040157
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040960
93.09 €
-20%
74.47 €
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040970
|
|
MAXGEAR 191164
|
|
MAXTECH 8775100000
|
|
MAXTECH 8775106060
|
|
MAXTECH 8775106880
|
|
MAXTECH 8775106980
|
|
METELLI 230481
|
|
MEYLE 2155210009
|
|
MGA D1281
|
|
MINTEX MDC994
|
|
MOTAQUIP LVBE228Z
|
|
NAKATA NKF6179
|
|
NATIONAL NBD863
|
|
NK 202338
94.19 €
-20%
75.35 €
|
|
NK 312338
|
|
OPEN PARTS BDA169010
|
|
OPTIMAL BS5000
|
|
PAGID 50937
|
|
PATRON PBD2788
|
|
PE Automotive 02666110A
|
|
PROTECHNIC PRD1267
|
|
QH Talbros BDC4759
|
|
QUINTON HAZELL BDC4759
|
|
R BRAKE 78RBD18772
|
|
REMSA 650000
|
|
ROADHOUSE 650000
|
|
ROTINGER RT0104
|
|
ROTINGER RT0104T5
|
|
SASIC 9004809J
|
|
sbs 1815202338
94.19 €
-0%
94.19 €
|
|
sbs 1815312338
|
|
ST-TEMPLIN 031100821400
|
|
ST-TEMPLIN 0311085170
|
|
ST-TEMPLIN 0311085175
|
|
STARLINE PB0104
|
|
STARLINE PB0104C
|
|
STELLOX 8500700SX
|
|
TEXTAR 93095100
|
|
TRISCAN 812015116
|
|
TRISCAN 812015116C
|
|
TRUSTING DF590
|
|
TRW DF2788S
|
|
VALEO 187058
|
|
VALEO 196033
|
|
VEMA 4444219
|
|
VEMA 98318
|
|
VILLAR 6281518
|
|
WAGNER WGR61391
|
|
WOKING D650000
|
|
ZIMMERMANN 230623900
|
|
IVECO 001908772
|
|
IVECO 042470842
|
|
IVECO 093821918
|
|
IVECO 01908772
|
|
IVECO 1908772
|
|
IVECO 42470842
|
|
IVECO 93821918
|
