спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 23210 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 55 mm |
| външен диаметър | 300 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 7,000 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2104230812
|
|
A.B.S. 16258
|
|
A.B.S. 17401
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
A.B.S. 17401OE
|
|
AP 25174V
|
|
APEC braking DSK2636
|
|
ATE 24012202281
|
|
ATE 24112202281
|
|
BORG & BECK BBD4493
|
|
BOSCH 0986479653
|
|
Brake ENGINEERING DI956663
|
|
BRECO BV8784
|
|
BREMBO 09A74211
|
|
BREMSI DBB764V
|
|
CAR 1421245
|
|
CAR HPD1245
|
|
COMLINE ADC1647V
|
|
COMLINE ADC1648V
|
|
DELPHI BG3726
70.21 €
-20%
56.17 €
|
|
DJ PARTS BD1142
|
|
E.T.F. 192356
|
|
EUROBRAKE 5815203389
|
|
FENOX TB219135
|
|
FERODO DDF1764
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
FERODO DDF17641
|
|
FREMAX BD2562
|
|
fri.tech. BD0982
|
|
FTE BS7260
|
|
FTE BS7260B
|
|
GIRLING 6043552
|
|
HELLA 8DD355111841
|
|
HELLA 8DD355111851
|
|
HELLA 8DD355111852
|
|
HELLA 8DD355121951
|
|
HELLA PAGID 8DD355111841
|
|
HELLA PAGID 8DD355111851
|
|
HELLA PAGID 8DD355111852
|
|
HELLA PAGID 8DD355121951
|
|
JURID 561875J
|
|
KAWE 692910
|
|
LPR M2033V
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
MAXTECH 8736040000
|
|
MAXTECH 8736046060
|
|
MAXTECH 8736046880
|
|
MAXTECH 8736046980
|
|
MEYLE 0155232072PD
|
|
NK 203389
|
|
NK 313389
|
|
OPEN PARTS BDR206520
|
|
OPTIMAL BS7796
|
|
OPTIMAL BS7796C
|
|
PAGID 54372
|
|
PILENGA V911
|
|
PROTECHNIC PRD6129
|
|
QH Benelux 57523
|
|
QUINTON HAZELL BDC4538
|
|
REMSA 692910
|
|
ROADHOUSE 692910
|
|
sbs 1815203389
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
sbs 1815313389
|
|
SWAG 10923210
|
|
TEXTAR 92137200
|
|
TEXTAR 92137203
|
|
TEXTAR 92137205
|
|
TRISCAN 8120231012
|
|
TRISCAN 8120231012C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235440
|
|
TRUSTING DF982
|
|
TRW DF4355
57.26 €
-20%
45.81 €
|
|
VAICO V3080058
|
|
VAN HECK RS9760
|
|
WOKING D692910
|
|
ZIMMERMANN 400364520
|
|
ZIMMERMANN 400364552
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 306 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 306 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 354 коня | бензин |
| Mercedes SLK (R170) | 354 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 354 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 367 коня | бензин |
