спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 28165 |
| дебелина на спирачния диск | 19 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 294 mm |
| повърхност | геометизиран |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 6,45 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17802
|
|
A.B.S. 17802OE
|
|
AP 24942
|
|
AP 24942V
|
|
APEC braking DSK2478
|
|
ATE 24011901121
|
|
BORG & BECK BBD4184
|
|
BORG & BECK BBD4619
|
|
BOSCH 0986479670
|
|
BOSCH F026A06381
|
|
Brake ENGINEERING DI956717
|
|
BRECO BS8561
|
|
BRECO BV8561
|
|
BREMBO 09986980
|
|
BREMBO 09986981
|
|
BREMSI DBB285V
|
|
CAR 1421194
|
|
CAR HPD1194
|
|
CIFAM 800950C
|
|
COMLINE ADC1759V
|
|
DELPHI BG3947
66.12 €
-20%
52.9 €
|
|
E.T.F. 190144
|
|
EUROBRAKE 5815201541
|
|
FARCOM 230700
|
|
FENOX TB219044
|
|
FERODO DDF1285
73.38 €
-20%
58.7 €
|
|
FERODO DDF12851
|
|
FREMAX BD6087
|
|
FTE BS7225HB
|
|
GIRLING 6060332
|
|
HELLA 8DD355112651
|
|
HELLA 8DD355112661
|
|
HELLA 8DD355112662
|
|
HELLA PAGID 8DD355112651
|
|
HELLA PAGID 8DD355112661
|
|
HELLA PAGID 8DD355112662
|
|
JP GROUP 1463202000
|
|
JP GROUP 1463202009
|
|
JURATEK BMW115
|
|
JURATEK BMW149
|
|
KAWE 6114510
|
|
KAWE BDR175820
|
|
KAWE BDRS175825
|
|
KEY PARTS KBD4184
|
|
MAGNETI MARELLI 351067660500
|
|
MAGNETI MARELLI 360406004400
106.78 €
-20%
85.42 €
|
|
METELLI 230950C
|
|
METZGER 24942
|
|
METZGER 6110596
|
|
MEYLE 3155230014PD
|
|
MGA D1989
|
|
MINTEX MDC1815
|
|
MOTAQUIP LVBD1606
|
|
NATIONAL NBD1459
|
|
NECTO WN1296
|
|
NK 201541
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
OPEN PARTS BDR233120
|
|
OPTIMAL BS8090
|
|
PAGID 54461
|
|
PILENGA V107
|
|
PROTECHNIC PRD6110
|
|
QH Talbros BDC5147
|
|
QH Talbros BDC5147HC
|
|
QUINTON HAZELL BDC5147
|
|
QUINTON HAZELL BDC5818
|
|
REMSA 6114510
|
|
ROADHOUSE 6114510
|
|
sbs 1815201541
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
ST-TEMPLIN 0311012000
|
|
ST-TEMPLIN 0311012005
|
|
STELLOX 60201541VSX
|
|
SWAG 20928165
|
|
TEXTAR 92146100
|
|
TEXTAR 92146103
|
|
TEXTAR 92146105
|
|
TRISCAN 812011179
|
|
TRISCAN 812011179C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834051
|
|
TRUSTING DF1611
|
|
TRW DF6033
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
VAICO V2080067
|
|
VILLAR 6281994
|
|
WOKING D6114510
|
|
ZIMMERMANN 150343620
|
|
BMW 34216754137
|
|
BMW 34216766219
|
|
BMW 34216794303
|
| BMW Z4 (E85) | 231 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 218 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 265 коня | бензин |
| BMW Z4 купе (E86) | 265 коня | бензин |
