спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6033 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина на спирачния диск | 19 mm |
| минимална дебелина | 17,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 74,6 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| диаметър на барабана | 160 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17802
|
|
A.B.S. 17802OE
|
|
A.B.S. 17802S
|
|
ATE 24011901121
|
|
BORG & BECK BBD4184
|
|
BORG & BECK BBD4619
|
|
BOSCH 0986479670
|
|
BOSCH F026A06381
|
|
BREMBO 09986980
|
|
BREMBO 09986981
|
|
CAR 1421194
|
|
CAR HPD1194
|
|
CIFAM 800950C
|
|
DELPHI BG3947
66.12 €
-20%
52.9 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28165
34.69 €
-20%
27.75 €
|
|
FERODO DDF1285
73.38 €
-20%
58.7 €
|
|
FERODO DDF12851
|
|
FIRST LINE FBD1692
|
|
fri.tech. DF552
|
|
FTE BS7225HB
|
|
GIRLING 6060332
|
|
HELLA 8DD355112651
|
|
HELLA 8DD355112661
|
|
LPR B2028V
|
|
METELLI 230950C
|
|
MEYLE 3155230014PD
|
|
MINTEX MDC1815
|
|
PAGID 54461
|
|
PAGID 54461PRO
|
|
PEX 140891
|
|
PILENGA V107
|
|
QUINTON HAZELL BDC5147
|
|
REMSA 6114510
|
|
SWAG 20928165
|
|
TEXTAR 92146100
|
|
TEXTAR 92146103
|
|
TEXTAR 92146105
|
|
TEXTAR 98200146101
|
|
TRISCAN 812011179
|
|
ZIMMERMANN 150343620
|
|
BMW 34216754137
|
|
BMW 34216766219
|
|
BMW 34216794303
|
| BMW Z4 (E85) | 231 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 218 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 265 коня | бензин |
| BMW Z4 купе (E86) | 265 коня | бензин |
