спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 29178 |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| дебелина | 43 mm |
| външен диаметър | 290 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| брой на дупките | 10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 23 mm |
| тегло | 7,25 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
RENAULT TRUCKS 5010260603
|
|
AP 44026
|
|
APEC braking DSK2804
|
|
ATE 24012601611
|
|
BERAL BCR182A
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
BOSCH 0986479342
|
|
Brake ENGINEERING DI956056
|
|
BREMBO 09726110
|
|
BREMSI DB0182V
|
|
BSF 11843V
|
|
CAR 142536
|
|
CASALS 55232
|
|
CIFAM 8001045
|
|
COMLINE ADC9121V
|
|
DON CVD632
|
|
DT 661018
|
|
E.T.F. 197009
|
|
FARCOM 231108
|
|
FERODO FCR182A
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FOMAR Friction FO2722
|
|
fri.tech. BD1163
|
|
FTE BS7090
|
|
GIRLING 6043291
|
|
HELLA 8DD355117601
|
|
HELLA PAGID 8DD355117601
|
|
JURATEK REN124
|
|
JURID 569102J
62 €
-20%
49.6 €
|
|
KAWE 6103910
|
|
LPR R1026V
|
|
METELLI 231045
|
|
MEYLE 16355210008
|
|
OPEN PARTS BDA231920
|
|
PAGID 59175
|
|
PE Automotive 25604100A
|
|
PILENGA V791
|
|
QH Talbros BDC5427
|
|
QUINTON HAZELL BDC5427
|
|
REMSA 6103910
|
|
ROADHOUSE 6103910
|
|
ROTINGER RT0284
|
|
ROTINGER RT0284T5
|
|
SASIC 6104021
|
|
SBP 02RV002
|
|
ST-TEMPLIN 031104255100
|
|
STELLOX 8500797SX
|
|
TEXTAR 93117500
|
|
TRISCAN 812025175
|
|
TRUSTING DF1163
|
|
TRW DF4329
135.49 €
-20%
108.39 €
|
|
VALEO 187062
|
|
WOKING D6103910
|
|
ZIMMERMANN 470661900
|
|
RENAULT 5010260603
|
