спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCR182A |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 290 mm |
| височина | 42,5 mm |
| тегло | 14,1 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 10 |
| центриращ диаметър | 102 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| спирачна система | Brembo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO FCR182A
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
RENAULT TRUCKS 5010260603
|
|
BERAL BCR182A
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
BOSCH 0986479342
|
|
BOSCH 0986479342
|
|
Brake ENGINEERING 956056
|
|
Brake ENGINEERING DI956056
|
|
BREMBO 09726110
|
|
BREMBO 09726110
|
|
JURID 569102J
62 €
-20%
49.6 €
|
|
KNORR-BREMSE Z001634
|
|
PAGID 59175
|
|
QH Benelux 58084
|
|
SAMKO 51016BR
|
|
TEXTAR 93117500
|
|
TEXTAR 98200117501
|
|
TEXTAR 98200117501
|
|
TRW DF4329
135.49 €
-20%
108.39 €
|
| Renault MASTER II кутия (FD) | 116 коня | дизел |
| Renault MASTER II кутия (FD) | 156 коня | дизел |
| Renault MASTER II (бордова) платформа/ шаси (ED/HD/UD) | 156 коня | дизел |
| Renault MASTER II (бордова) платформа/ шаси (ED/HD/UD) | 116 коня | дизел |
