спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1098 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 215 mm |
| височина | 33 mm |
| тегло | 5,2 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| брой звена на верига | 95 |
| кръг на дупките | 102 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1098
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
FERODO DDF10981
|
|
BLUE PRINT ADK84302
26.96 €
-20%
21.57 €
|
|
BOSCH 0986478376
|
|
Brake ENGINEERING 956117
|
|
Brake ENGINEERING DI956117
|
|
BREMBO 08502620
|
|
BREMBO 08502620
|
|
DELPHI BG2400
26.22 €
-20%
20.98 €
|
|
FERODO DDF10981
|
|
MINTEX MDC713
|
|
PAGID 52830
|
|
QH Benelux 55589
|
|
TEXTAR 92054900
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
TEXTAR 92102700
|
|
DAEWOO 55311A60B11000
|
| Daewoo TICO (KLY3) | 48 коня | бензин |
| Daewoo TICO (KLY3) | 52 коня | бензин |
