спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1103 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 288 mm |
| височина | 50 mm |
| тегло | 16,76 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1103
163.18 €
-20%
130.55 €
|
|
FERODO DDF11031
|
|
APEC braking DSK824
|
|
ATE 24012801781
|
|
ATE 428178
|
|
BENDIX 561509B
|
|
BOSCH 0986479026
|
|
Brake ENGINEERING 956116
|
|
Brake ENGINEERING DI956116
|
|
BREMBO 09780510
|
|
BREMBO 09780510
|
|
DELPHI BG2688
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
FERODO DDF11031
|
|
LPR C1001V
|
|
MAGNETI MARELLI 1093124
|
|
MAGNETI MARELLI 1093124
|
|
MGA D1377
|
|
MINTEX MDC1351
|
|
NATIONAL NBD908
|
|
PAGID 50329
|
|
QH Benelux HP58132
|
|
QUINTON HAZELL BDC5230
|
|
TEXTAR 92108000
|
|
TEXTAR 98200108001
|
|
TRW DF4700
|
|
TRW DF6121
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
CITROEN 4246T2
|
|
PEUGEOT 4246T2
|
|
PEUGEOT 4246T4
|
| Peugeot 605 (6B) | 200 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 129 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y4) | 129 коня | дизел |
| Citroen XM (Y4) | 190 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y4) | 190 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 190 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 167 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 200 коня | бензин |
