спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1104 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 235 mm |
| височина | 46 mm |
| тегло | 9,21 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1104
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
FERODO DDF11041
|
|
APEC braking DSK303
|
|
ATE 24012202071
|
|
ATE 422207
|
|
BENDIX 562022B
|
|
BLUE PRINT ADM54364
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
BOSCH 0986478787
|
|
Brake ENGINEERING 956053
|
|
Brake ENGINEERING DI955997
|
|
Brake ENGINEERING DI956053
|
|
BREMBO 09782410
|
|
BREMBO 09782410
|
|
DELPHI BG3508
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
FERODO DDF11041
|
|
GRAF DF29620
|
|
HP (ZEBRA) 57909
|
|
KAVO PARTS BR4748
|
|
LPR M5939V
|
|
METELLI 230620
|
|
METELLI 230620
|
|
MGA D1380
|
|
MINTEX MDC1418
|
|
NATIONAL NBD1048
|
|
NECTO WN1110
|
|
NK 203234
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
PAGID 50295
|
|
QH Benelux 57909
|
|
QUINTON HAZELL BDC5148
|
|
QUINTON HAZELL BDC5148P
|
|
REMSA 678120
|
|
sbs 1815203234
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
TEXTAR 92103000
|
|
TEXTAR 98200103001
|
|
TRW DF4120
|
|
VALEO 197161
|
|
ZIMMERMANN 370307000
|
|
MAZDA B26Y3325XA
|
|
MAZDA BJ0Y3325X
|
| Mazda 323 P V (BA) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 P V (BA) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 P V (BA) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 98 коня | бензин |
