спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1116 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 286 mm |
| височина | 69 mm |
| тегло | 9,93 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 65,5 mm |
| брой звена на верига | 115 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1116
61.52 €
-20%
49.22 €
|
|
FERODO DDF11161
|
|
A.P. 14805
|
|
APEC braking DSK2240
|
|
ATE 24011002741
|
|
ATE 410274
|
|
BENDIX 562682BC
|
|
BOSCH 0986478478
|
|
Brake ENGINEERING 956047
|
|
Brake ENGINEERING DI956047
|
|
BRECO BS7600
|
|
BREMBO 08830510
|
|
BREMBO 08830511
|
|
BREMBO 08830510
|
|
BREMBO 08830511
|
|
DELPHI BG3908
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23551
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FERODO DDF11161
|
|
FTE BS5192
|
|
JURID 562682JC
|
|
MAGNETI MARELLI 1431054
|
|
MAGNETI MARELLI 1431054
|
|
METELLI 230796
|
|
METELLI 230796
|
|
MGA D1433
|
|
MINTEX MDC1380
|
|
NATIONAL NBD969
|
|
NECTO WN1132
|
|
NK 204110
|
|
PAGID 50279
|
|
QH Benelux 57933
|
|
QUINTON HAZELL BDC5192
|
|
sbs 1815204110
57.46 €
-0%
57.46 €
|
|
TEXTAR 92100200
|
|
TEXTAR 982001002
|
|
TEXTAR 982001002
|
|
TEXTAR 98200100201
|
|
TRW DF4279
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
VALEO 197009
|
|
ZIMMERMANN 480154600
|
|
FORD DN2026251
|
|
SAAB 12763591
|
|
SAAB 4907523
|
|
SAAB 5057476
|
|
SAAB 5391537
|
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 192 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 177 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 177 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3E) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 210 коня | Бензин/Етанол |
