спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1117 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 231 mm |
| височина | 49 mm |
| тегло | 7,39 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 17 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1117
39.69 €
-20%
31.75 €
|
|
FERODO DDF11171
|
|
HAFEI AB35010013
|
|
APEC braking DSK2055
|
|
ASHIKA 6008812
|
|
ATE 24011701051
|
|
ATE 417105
|
|
BENDIX 562167B
|
|
BENDIX 562167BC
|
|
BLUE PRINT ADK84314
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
BOSCH 0986479241
|
|
Brake ENGINEERING 955870
|
|
Brake ENGINEERING DI955870
|
|
BREMBO 09309520
|
|
BREMBO 09309520
|
|
DELPHI BG3499
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
FERODO DDF11171
|
|
JAPANPARTS DI812
|
|
JURID 562167J
|
|
JURID 562167JC
|
|
KAVO PARTS BR8716
|
|
LPR S5131V
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1190625
|
|
MAGNETI MARELLI 1190625
|
|
METELLI 230587
|
|
METELLI 230587
|
|
MGA D1431
|
|
MINTEX MDC1374
|
|
NATIONAL NBD961
|
|
NECTO WN1127
|
|
NK 205209
|
|
PAGID 54133
|
|
QH Benelux 57960
|
|
QUINTON HAZELL BDC5030
|
|
QUINTON HAZELL BDC5030P
|
|
sbs 1815205209
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
TEXTAR 92113300
95.28 €
-20%
76.22 €
|
|
TRW DF4315
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
TRW DF7389
|
|
VALEO 197163
|
|
SUZUKI 5531175700
|
|
SUZUKI 5531175F00
|
|
SUZUKI 5531175F00000
|
|
SUZUKI 5531175F11
|
|
SUZUKI 55311M75F00
|
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 65 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (HA24) | 63 коня | бензин |
