спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF113 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 227 mm |
| височина | 31 mm |
| тегло | 5,71 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 94 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF113
55.81 €
-20%
44.64 €
|
|
FERODO DDF1131
95.1 €
-20%
76.08 €
|
|
A.B.S. 15553
|
|
APEC braking DSK115
|
|
ASHIKA 6003314
|
|
ATE 24011101351
|
|
ATE 411135
|
|
BENDIX 333165B
|
|
BENDIX 561156B
|
|
BLUE PRINT ADM54308
|
|
BOSCH 0986478156
|
|
BRADI 1260414
|
|
BRADI 1260424
|
|
BRADI 1260414
|
|
BRADI 1260424
|
|
Brake ENGINEERING 844361
|
|
Brake ENGINEERING DI844361
|
|
BRECO BS7269
|
|
BREMBO 08443610
|
|
BREMBO 08443610
|
|
DELPHI BG204
|
|
DELPHI BG2204
27.24 €
-20%
21.79 €
|
|
FERODO DDF1131
95.1 €
-20%
76.08 €
|
|
FIRST LINE FBD195
|
|
FTE BS3217
|
|
GRAF DF29131
|
|
JAPANPARTS DI314
|
|
JURID 561156J
|
|
KAVO PARTS BR4702
|
|
LPR M5041P
|
|
METELLI 230131
|
|
METELLI 230131
|
|
MGA D931
|
|
MINTEX MDC250
|
|
MOTAQUIP VBD194
|
|
MOTAQUIP VBD397
|
|
MOTORCRAFT EBT86
|
|
NATIONAL NBD096
|
|
NECTO WN300
|
|
QH Benelux 53830
|
|
QUINTON HAZELL BDC3217
|
|
REMSA 624510
|
|
sbs 1815203208
21.87 €
-0%
21.87 €
|
|
TEXTAR 92028200
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
TEXTAR 982000282
|
|
TEXTAR 982000283
|
|
TEXTAR 982000282
|
|
TEXTAR 982000283
|
|
TRW DF1984
|
|
UNIPART GBD350
|
|
VALEO 186174
|
|
ZIMMERMANN 370207300
|
|
MAZDA B00133251
|
|
MAZDA B00133251A
|
|
MAZDA B00133251B
|
|
MAZDA B00133251C
|
|
MAZDA B00133261C
|
| Mazda 323 II Hatchback (BD) | 54 коня | бензин |
| Mazda 323 II Hatchback (BD) | 60 коня | бензин |
| Mazda 323 II (BD) | 60 коня | бензин |
| Mazda 323 II Hatchback (BD) | 75 коня | бензин |
| Mazda 323 II (BD) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 II Hatchback (BD) | 86 коня | бензин |
| Mazda 323 II Hatchback (BD) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 II (BD) | 75 коня | бензин |
| Mazda 323 II (BD) | 54 коня | бензин |
