спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1148 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 44,2 mm |
| тегло | 8,03 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой звена на верига | 85 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1148
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
FERODO DDF11481
|
|
FERODO DDF1148C
41.09 €
-20%
32.87 €
|
|
FERODO DDF1148C1
|
|
VAUXHALL 9193872
|
|
APEC braking DSK2110
|
|
ASHIKA 6008818
|
|
ATE 24011201531
|
|
ATE 412153
|
|
BENDIX 562124B
|
|
BENDIX 562124BC
|
|
BLUE PRINT ADK84316
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
BOSCH 0986478729
|
|
Brake ENGINEERING 956090
|
|
Brake ENGINEERING DI956090
|
|
BRECO BS7608
|
|
BREMBO 08870510
|
|
BREMBO 08870810
|
|
BREMBO 08870510
|
|
BREMBO 08870810
|
|
DELPHI BG3769
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
FEBI BILSTEIN 18888
35.04 €
-20%
28.03 €
|
|
FERODO DDF11481
|
|
FERODO DDF1148C1
|
|
GRAF DF29603
|
|
JAPANPARTS DI818
|
|
JURID 562124J
69.96 €
-20%
55.97 €
|
|
JURID 562124JC
64.58 €
-20%
51.66 €
|
|
KAVO PARTS BR8713
|
|
LPR O1641P
|
|
MAGNETI MARELLI 1344214
|
|
MAGNETI MARELLI 1344214
|
|
METELLI 230603
|
|
METELLI 230603
|
|
MGA D1422
|
|
MINTEX MDC1490
|
|
NATIONAL NBD1117
|
|
NECTO WN1164
|
|
NK 203642
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
PAGID 50357
|
|
QH Benelux 57960
|
|
QUINTON HAZELL BDC5224P
|
|
sbs 1815203642
26.5 €
-0%
26.5 €
|
|
STOP 562124S
|
|
TEXTAR 92110800
|
|
TEXTAR 98200110801
|
|
TRW DF4131
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
VALEO 186784
|
|
WAGNER WGR11481
|
|
ZIMMERMANN 430148700
|
|
OPEL 4700711
|
|
OPEL 5531183E00
|
|
OPEL 9193872
|
|
SUZUKI 5531183
|
|
SUZUKI 5531183E00
|
| Opel AGILA (A) (H00) | 58 коня | бензин |
| Opel AGILA (A) (H00) | 75 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 76 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 76 коня | бензин |
| Opel AGILA (A) (H00) | 60 коня | бензин |
| Opel AGILA (A) (H00) | 70 коня | дизел |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 94 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 70 коня | дизел |
| Opel AGILA (A) (H00) | 80 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 94 коня | бензин |
